Başa

KASTAMONU ŞENPAZAR SOSYAL YARDIMLAŞMA KÜLTÜR ve SPOR DERNEĞİ

AİDAT SORGULAMA

Dernek Hakkında

Dernek Hakkında

Değerli üyelerimiz, sevgili Şenpazarlılar…


Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ilkeleri doğrultusunda faaliyet göstermek üzere 1968 yılında kurulan derneğimiz 46. Yılını doldurmuş bulunmaktadır. O yıllarda İstanbul'da zor şartlarda geçimlerini sağlayan değerli büyüklerimizin amacı bir araya gelerek büyük bir özveri ve hizmet aşkıyla Türkiye sınırları içerisinde yaşayan tüm Şenpazarlıların dernek çatısı altında toplayarak, maddi ve manevi dayanışmayı ve yardımlaşmayı sağlamaktı.


Bunu da başardıklarından emin olabilirsiniz. O günkü şartlara rağmen Şenpazar'ın bugünkü durumlara gelmesinde Şenpazar Derneğinin büyük rolü olmuştur. Birçok hizmetler ve ilkler derneğin öncülüğünde başlanmış ve sonuçlanmıştır. Fakat büyük şehirlerde yaşam şartları ve geçim o kadar zor hale gelmişki artık insanlar sosyal faaliyetlere zaman bulmakta zorlanıyorlar.


Siz üyelerimizin ve duyarlı iş adamlarımızın sayesinde inşallah kısa zamanda daha da iyi olacaktır. Yeter ki bizler birlik ve beraberlik içerisinde olalım. Bir birimize sahip çıkalım, güç birliği oluşturalım. Gençlerimize fırsat verelim ve onları onure edelim, yardımcı olalım, hep birlikte hareket edelim.


Bugüne kadar derneğimiz çalışmalarında emeği geçen, katılımları ile bizleri destekleyen iş adamlarımıza ve üyelerimize herkese teşekkürlerimizi saygı ile sunarız. İnşallah sizlerden enerji ve destekle yeni hedeflere yürüyeceğiz.